შენობის რეკონსტრუქცია რეაბილიტაციის პროექტი.
არსებული შენობა მდებარეობს ქალაქ თბილისში, აკაკი წერეთთელის გამზირზე ყოფილი კოკაკოლას ქარხნის ტერიტორიაზე. აშენებულია წინა საუკუნის 50 იან წლებში და მუდმივად განიცდიდა ტრანსფორმირებას ახალი მფლობელის საქმიანობის სპეციფიკიდან გამომდინარე. ამჯერად მისი რეკონსტრუქცია ითვალისწინებს მოდის, ხელოვნების და დიზაინის ცენტრის შექმნას, სადაც განთავსდება მოდის საერთაშორისო სკოლა 100 მოსწავლეზე, ტრანსფორმირებადი ბიბლიოთეკა საკონფერენციო სივრცით და კაფეთი. Aასევე სივრცე ვორქშოპის ჩასატარებლათ, საგამოფენო სივრცე და რესტორანი 50 კაცზე და სახურავზე ღია ტერასა, ბარი ივენთების მოსაწყობათ. შენობის ფართი 2400 კვ.მ
Aარქიტექტურული კონცეფცია სრულად ინსპირირებულია მოდის ინდუსტრიით, რაც გამოხატულია ფასადის შავ ფერში გადაწყვეტით. Fფასადის ნაწილი მოპირკეთებულია სარკის პანელებით, საგამოფენო სივრცისკენ მიმავალი კიბეეები და სამდონიანი ტერასები იძლევა საშუალებას გამოყენებული იქნას ნებისმიერი სახის შოუს, ივენთის თუ ინსტალაციისთვის.

Faishon.Art.Design center
The existing building is located in Tbilisi, on Akaki Tsereteli Avenue, in the territory of the former Coca-Cola factory. It was built in the 50s of the previous century and was constantly transformed depending on the specifics of the new owner's activities. This time, its reconstruction envisages the creation of a fashion, art and design center, which will house an international fashion school for 100 students, a transformable library with conference space and a cafe. There is also a space for conducting workshops, an exhibition space and a restaurant for 50 people and an open terrace on the roof, a bar for organizing events. The area of ​​the building is 2400 sq.m
The architectural concept is fully inspired by the fashion industry, which is expressed by the black color of the facade. Part of the facade is covered with mirror panels, stairs leading to the exhibition space and three-level terraces allow it to be used for any kind of show, event or installation.